Elu-olu


ööbimisvõimalused roosikul

ööbimis- võimalused roosikul

Armas festivali külastaja, kes sa tuled festivali mõlemale päevale ja otsid kohta, kus ööbida. Roosiku külas on võimalik telkida või tulla autokaravaniga, ning kohti kuhu ennast paika sättida on kolm:

 • Hedotalu asub festivali toimumispaigast u. 5 min jalutuskäigu kaugusel. Lisaks telkimisele ja parkimisele on seal võimalik kasutada välikööki, välidušši ja välikäimlat.
  Hinnad:
  2 inimest + telk + auto 15€
  lisainimene al.14 a 5€
  autokarvan+ 2 inim. 20€
  Lisaks on Hedo talus pakkuda ööbimiseks väike autokaravan ja puidust telk kahele, koos voodilinadega ja hinnaks on mõlemale 30€.
  Kui soovid peatuda Hedo talus siis võta ühendust talu peremehe Kayga tel.53285575.
  Kayga saab suhelda kas inglise või saksa keeles.
  hedo.ee

 • Tilga-Hindriku talu asub festivali toimumispaigast u 5. min jalutuskäigu kaugusel. Talu õuel võimalik kasutada tiiki ja kokkuleppel peremehega ka sauna. Ööbimine Tilga-Hindriku talus maksab 10 € telk. Kui soovid täpsustada tingimusi, siis saab helistada taluperemehele Tiidule, tema telefoni nr. 5082841

 • Telkimine Lepistu kooli õuel maksab 10€ telk. Olemas külm vesi ja välikäimla.
  Telgikoha broneerimiseks helista 55967640

ööbimisvõimalused võrumaal

ööbimis- võimalused võrumaal

Külastajatele, kellele telgis magamine pole südamelähedane soovitame broneerida koht mõnes toredas turismitalus või külalistemajas. Kõige paremat infot leiab majutuste kohta puhkaeestis.ee lehelt.
Siin mõned kohad meile lähedal:

 • Mundi talu, Jõepera küla asub Roosiku külast u 7 min. autosõidu kaugusel. Perenaine Kristi pakub välja omalt poolt pisikest palkmajaksest, mis sobib kenasti väiksemale seltskonnale või perele. Magamiskohti jagub vabalt 5le. Olemas kõik mugavused, ka sisustatud köök ja majakese hind ööks on 60€. Samuti on võimalik ööbida aidas, kus on kohti päris mitu ja tulles oma magamiskotiga on öö hind 8€. Info tel.53427108

 • Kagu Veski puhkemaja asub u. 7 km kaugusel Sänna suunas Hurda külas.
  https://www.puhkaeestis.ee/et/kaugu-veski-puhkemaja

 • Ööbikuoru puhkekeskus Rõuges asub 12 km kaugusel festivali toimumiskohast.
  https://www.puhkaeestis.ee/et/oobikuoru-puhkekeskus

 • Ööbikoru Villa
  http://oruvilla.ee/

 • Ala-Rõuge Külalistemaja
  http://alarouge.ee/et/avaleht