Kohalike meistrite laat
"Südamest südamesse"

16.juuli kell 11-15

Roosikul, Lepistu kooli õuel

Laadal on võimalik tutvuda Eesti Lõunapiirkonna meistrite ja nende toodanguga!
Kaubeldakse kõigega, mis hea südamele ning tehtud südamega: kaunid käsitööesemed, südamega valmistatud ehted, riided, tarbeesemed, iluasjad, tervisetooted, talutooted, moosid ja pirukad, värsked kurgid-tomatid, hoidised jpm.
Kohal on Loona talu, L-Kõrtsi Talu OÜ, Juustupoisid OÜ, Elopärl, Tsooru kausikeraamik, Urvaste naised, Isebell Design, Valge Kassi Maja jpt.
Lisaks portreekunstnik ning elav muusika!Töötoad

heliton handpan töötuba!
16.juuli kell 13.00

heliton handpan heliton handpan

Roosiku lähistel Lõuna-Eestis asub Eestimaa ainukese handpan (hang) meistri töökoda ja kodutalu. Seal valmivad imelise ja ebamaise kõlaga handpan tüüpi pillid ehk Helitonid. Kui sul on huvi selle pilliga ise lähemalt tutvust teha, pilli proovida või esitada küsimusi valmistamise protsessi kohta, siis oled oodatud pühapäeval, 16.juulil töötuppa! Töötoa kestus on 1h. Oodata on umbes 30 minutit kestvat helirännakut Helitonide ja Koshi kelladega ja sellele järgneb lühike teoreertiline tutvustus Heliton Handcraftsi töökojas valmivatest pillidest (nii helitonidest kui teistest pillidest, katsetusi oleme teinud nii gongide kui keelpillidega) ning võimalus ise pillimängu proovida. Enamik meie pille valmib tellimustööna ja meie taotlus on, et kõik meie pillid looksid maailma juurde rohkem armastust ja ühendatust.
Rohkem infot ning videosid leiate Facebookist ja uuemad videod on leitavad Youtubist.
VIDEO

ROHELISTE SMUUTIDE TÖÖTUBA!
16.juuli kell 13.00

smuuti smuuti

- valmistame koos mitut sorti smuutisid. Uurime, mis teeb rohelisest smuutist just selle parima tervendava joogi, räägime koostisosadest ja kasulikkusest ja muidugi degusteerime!
Töötube viivad läbi ja oma kogemusi jagavad:
toitumisnõustaja Eeva Relli-Meldre (www.eevarelli.com) ja kimchimeister Boris Meldre!

KOHALOLU TREENINGU TÖÖTUBA!
16.juuli kell 13.00

kohalolu kohalolu

Südamemuusika Festivalil toimuvas töötoas koged, kuidas kohalolu treenimine toob Sinu ellu meelerahu, harmooniat, hoolivust, märkamist ja avab justkui Su südame. Teeme koos harjutusi ja õpime selgeks mõned lihtsad nipid, kuidas ise hetkes rohkem kohal olla ja kuidas kohalolu treenida koos lastega.
Kohalolu (mindfulness based) harjutustel on teaduslikult tõestatud mõju inimese heaolule ning oleme seda omal nahal ja lastega koos kogenud. Töötoa läbiviiad on kohalolu treenerid Kärolin ja Oliver Šults.
Kohalolu treeningud lastele: www.kohalolu.ee.

MASSAAŽITELK

massaaž massaaž

Festivalile seab end üles massaažitelk, kus kogenud Berliini füsioterapeut ja naturopaat Beate pakub soovijatele erinevaid kehaturgutusi: jalgade punktmassaaž, klassikaline Hiina massaaž (Tuina Amno) ja puhastav lümfimassaaž! Kuula mõnusat muusikat ja naudi lõõgastavat massaži samal ajal!